دکتر صدریا با اعلام این خبر گفت: دانشجویان رشته مددکاری مرکز آموزش علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان قزوین به عنوان اعضای آموزش دیده در حوزه فعالیت‌های روانی- اجتماعی در اجرای فعالیت‌های تیم سحر مشارکت داشتند.

ریس مرکز علمی کاربردی  استان قزوین گفت: همراه با اعزام کاروان سلامت هلال احمر قزوین در راستای اجرای طرح ملی نذر آب ۵، تیم تخصصی سحر این جمعیت در حوزه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و حمایت های روانی، خدمات خود را با اجرای برنامه های متعدد، ارائه کرد

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر نگار صدریا با اعلام این خبر گفت: دانشجویان رشته مددکاری این مرکز به عنوان اعضای آموزش دیده در حوزه فعالیت‌های روانی- اجتماعی در اجرای فعالیت‌های تیم سحر مشارکت داشتند. این فعالیت‌ها با هدف ایجاد نشاط، شادابی، همدلی و تقویت مشارکت اجتماعی و کار گروهی ویژه کودکان در روستای قلعه قره داش (شهرستان تاکستان) انجام شد.
وی افزود با توجه به اینکه رشته‌های آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی بر مبنای آموزش مهارتی می‌باشد حضور دانشجویان در فعالیت‌های عملی و کارگاهی موجب افزایش توانمندی در حوزه شغلی مرتبط با رشته تحصیلی آنها خواهد شد و اهداف آموزش دروسی از قبیل کاربینی و کارورزی که از دروس مهم و اصلی در کلیه رشته‌های آموزشی این دانشگاه می‌باشد تحقق بیشتری خواهند یافت.  
صدریا در پایان گفت: مهارت لازمه جامعه جدید است و دانش نیز همیشه نیاز جامعه بوده به همین دلیل دانش و مهارت باید در کنار هم قرار بگیرد تا مسیر تحصیل تغییر یافته و دانشجویان بتوانند از موقعیت خود نهایت استفاده را ببرند.