با حضور همچنین جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی استان  ، ویژه برنامه سخنرانی و عزاداری رحلت پیامبر گرامی  (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)  در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین  برگزار شد .

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ؛ روز سه شنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۱ ، با حضورآیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، دکتر اسماعیل زینالی ؛ سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین ،روسا و اساتید دانشگاههای استان و همچنین جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی استان  ، ویژه برنامه در سوگ عشق ، گرامیداشت دهه سوم ماه صفر و رحلت پیامبر گرامی  (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)  در مسجد امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی قزوین  برگزار شد .

در این مراسم آیت الله سید احمد حسینی خراسانی ؛ از فقهای شورای نگهبان و نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی ،از چهره های ماندگار شهر قزوین ، به ویژگیهای امامت و رهبری در صدر اسلام اشاره نمود و بر لزوم نیاز جامعه و حکومت اسلامی به رهبری و ولایت فقیه در دوره کنونی تاکید کرد .

در ادامه مداح و ذاکر اهل بیت ، حاج داود اسماعیل پور ؛ مدیرکل حراست دانشگاههای آزاد استان ، به ذکر مصیبت و نوحه پرداخت و برگزاری نمایشگاه و اجرای تواشیح گروه دانش آموزی از دیگر بخش های  این مراسم باشکوه و معنوی بود .