مهلت ثبت نام در دهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر سلیمان عباسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: باتوجه به استقبال دانشجویان و درخواست مراکز آموزش علمی کاربردی مبنی بر تمدید زمان ثبت آثار در دهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت و باتوجه به شروع سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، مهلت ثبت آثار تا بیستم مهرماه سالجاری تمدید شد.

وی تصریح کرد: دانشجویان علاقه مند به شرکت در این جشنواره فرصت دارند در مهلت مقرر با مراجعه به پرتال اطلاع رسانی جشنواره به آدرس https://harekat.uast.ac.ir  دستورالعمل را مطالعه و با مراجعه به مسئول فرهنگی مرکز آموزشی، نسبت به ثبت آثار و فعالیت های خود اقدام کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: باتوجه به نزدیک بودن زمان برگزاری جشنواره بین المللی حرکت و ثبت آثار برگزیده دانشگاه در سامانه جشنواره بین المللی حرکت ، زمان در نظر گرفته شده مجددا تمدید نخواهد شد. لذا مقتضی است مراکز آموزش علمی کاربردی نسبت به اطلاع رسانی موثر و ثبت آثار فاخر انجمن های علمی دانشجویی اقدام کنند.

گفتنی است جشنواره حرکت، شاخص فعالیت های انجمن های علمی دانشجویی طی یک دوره فعالیت از خردادماه سال ۱۴۰۰ تا خردادماه سال ۱۴۰۱ می باشد.