احمد فرازمند، مسئول بیستمین طرح همراه با نسیم بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری دوم آذر درباره ستاد استقبال از دانشجویان نوورود این دانشگاه گفت: ستاد استقبال بسیج دانشجویی دانشگاه از دانشجویان نو ورود تحت عنوان «همراه با نسیم» و با هدف راهنمایی و کمک به دانشجویان نو ورود که برای اولین بار وارد محیط دانشگاه شده و با روند ثبت‌نام مواجه می‌شوند، برگزار شد.

فرازمند درباره سابقه اجرای این طرح بیان کرد: این طرح برای بیستمین سال متوالی به همت دانشجویان بسیجی در دانشگاه اجرا شد و دوستان ما در بسیج دانشجویی با همراهی نو ورود‌ها و خانواده آنان از لحظه ورود به دانشگاه تا پایان ثبت‌نام و گرفتن خوابگاه، از آن‌ها استقبال کردند.

وی اضافه کرد: غرفه‌ها و ایستگاه‌های محل استقرار طرح «همراه با نسیم» در همه دانشکده‌ها و اماکن پر رفت و آمد دانشگاه و مورد ارجاع نو ورود‌ها قرار گرفت و از دانشجویان ورودی جدید و خانواده استقبال به عمل آمد.

مسئول بیستمین طرح همراه با نسیم عنوان کرد: طرح «همراه با نسیم» در تمام روز‌های ثبت‌نام حضوری دانشجویان، ۸ الی ۱۲ مهرماه آن‌ها را همراهی کرد.

وی افزود: در این طرح علاوه بر پذیرایی از دانشجویان نو ورود، اقداماتی از جمله ارائه فرم‌های مورد نیاز دانشجویان، راهنمایی جهت پیشبرد مراحل ثبت‌نام، راهنمایی جهت دریافت کارت تغذیه و گرفتن خوابگاه انجام گرفت.

فرازمند در پایان گفت: لازم به ذکر است، امسال بیش از ۲۳۰۰ دانشجوی روزانه و شبانه (نوبت دوم) در مقاطع کارشناسی و دکترای عمومی دامپزشکی وارد دانشگاه شهید چمران اهواز شدند.