شرایط و نحوه واگذاری خوابگاه به دانشجویان روزانه غیربومی متقاضی خوابگاه اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه‌ای شرایط و نحوه واگذاری خوابگاه به دانشجویان روزانه غیربومی متقاضی خوابگاه فاقد حد نصاب لازم ورودی‌های بهمن ۹۷ تا مهر ۱۴۰۱ (مطابق مفاد مندرج در دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری) را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به درخواست و پیگیری مکرر تعدادی از دانشجویان روزانه غیر بومی ورودی‌های بهمن ۹۷ تا مهر ۱۴۰۱ فاقد شرایط (مطابق مفاد مندرج در دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری) مبنی به اختصاص خوابگاه، با توجه به محدودیت ظرفیت و اقدامات صورت گرفته بمنظور حل مشکل اسکان این دانشجویان، شرایط ذیل فراهم شده که توجه این قبیل از دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه را به بند‌ها و نکات ذیل جلب می‌نماید.

محل اسکان دانشجویان پسر، مجموعه پردیس شهید عباسپور و زمان اسکان از امروز شنبه ۱۶ مهرماه ۱۴۰۱است و کل اجاره بها برای یک ترم: ۴۰ میلیون ریال خواهد بود.

محل اسکان دانشجویان دختر،مجموعه پردیس شهید عباسپور پس از آماده سازی فضای در نظر گرفته شده حداکثر تا ۲۰ مهرماه اطلاع رسانی خواهد شد.
​​​
تذکـرات مهــم

۱. عدم مراجعه دانشجویان پسر تا ۲۰ مهر ۱۴۰۱ برای تحویل اتاق بمنزله انصراف از اسکان خوابگاه تلقی و فضای در نظر گرفته شده به سایر متقاضیان اختصاص داده خواهد شد.

۲. در صورت عدم ثبت‌نام آموزشی و یا عدم حضور مستمر در خوابگاه ضمن احتساب اجاره بهاء کامل ترم، امکان ادامه سکونت میسر نبوده و دانشجو ملزم به تخلیه خوابگاه است.

۳. تزریق حداقل دو دز واکسن جهت سکونت در خوابگاه‌ها الزامی است. همچنین توصیه می‌شود برای حفظ سلامتی خود و دیگر دانشجویان دز یادآور تزریق شود.

۴. برای پرداخت اجاره بهاء خوابگاه به اطلاعیه‌های مندرج در خوابگاه مربوطه توجه و از پرداخت به دیگر حساب‌ها خودداری گردد. بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب‌ها امکان استرداد میسر نخواهد بود

۵. تامین لوازم شخصی از جمله تشک، پتو و… بر عهده شخص دانشجو است.