دبیران شورای هماهنگی معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های مناطق ۲ و ۹ منصوب شدند

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی و رئیس شورای سیاست گذاری معاونان فرهنگی و اجتماعی در احکام جداگانه‌ای دبیران شورای هماهنگی دانشگاه‌های منطقه ۲ و ۹ را منصوب کرد. بر اساس این احکام آقای دکتر مرتضی علویان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران بعنوان دبیر منطقه ۲ و آقای دکتر ابوالفضل غفاری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد بعنوان دبیر منطقه ۹ منصوب شدند.

تلاش موثر جهت پیاده سازی اسناد بالادستی بویژه سند دانشگاه اسلامی و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، طراحی برنامه‌های اثربخش جهت مقابله با هویت زدایی و آرمان زدایی از دانشگاه ها، آسیب شناسی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی منطقه، برگزاری منظم جلسات معاونین و مدیران دانشگاه‌های منطقه، هم افزایی با کلیه نهاد‌های دانشگاهی، استانی و ملّی در سطح منطقه، شناسایی و اشتراک ایده ها، ظرفیت‌ها و منابع فرهنگی و اجتماعی در سطح ملی از جمله مواردی است که در احکام دبیران آمده است.

شایان ذکر است دبیران مناطق با کسب اکثریت آراء در بین معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه با حکم معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به مدت یک سال به عنوان دبیر شورای هماهنگی معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه منصوب می‌شوند.