دکتر دوسرانیان مقدم سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار ابراهیمی فرمانده انتظامی استان دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر دوسرانیان مقدم سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان با سردار ابراهیمی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، در این دیدار که جمعی از مدیران دانشگاه و سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان نیز حضور داشتند، دکتر مقدم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به دلاور مردان و مدافعان عرصه امنیت، از زحمات پرسنل خدوم نیروی انتظامی استان تقدیر و تشکر کرد.

سردار ابراهیمی نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی، با اشاره به فراگیر بودن خدمات فرماندهی انتظامی در حوزه‌های مختلف انتظامی، امنیتی، آموزشی، راهور، گذرنامه و اتباع خارجی، گزارشی از اقدامات فرماندهی انتظامی استان قزوین از ابتدای سال تاکنون ارائه کرد و تاسیس مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان را فرصتی برای توسعه خدمتگزاری در حوزه آموزش عالی مهارتی دانست.