دکتر دوسرانیان مقدم سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در دیدار با فرماندار تاکستان، بر تاسیس یک مرکز آموزش علمی کاربردی در این شهرستان تاکید کرد.

دکتر دوسرانیان مقدم سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در دیدار با حمزئی فرماندار تاکستان، بر تاسیس یک مرکز آموزش علمی کاربردی متناسب با ظرفیت‌های اقتصادی این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، در این دیدار که در راستای امکان‌سنجی و بررسی تاسیس مرکز آموزش علمی کاربردی در شهرستان تاکستان صورت گرفت، دکتر مقدم به تشریح اهداف دانشگاه جامع علمی کاربردی در توسعه آموزش مهارتی و نقش آن در تحقق اشتغال‌آفرینی به عنوان یکی از ارکان اقتصادی کشور پرداخت. وی با اشاره به پتانسیل‌های صنعتی، کشاورزی و جغرافیایی شهرستان تاکستان، فعالیت حداقل یک مرکز آموزش علمی کاربردی در این شهرستان را در تامین نیروی انسانی ماهر ضروری دانست و بر تاسیس مرکز آموزش علمی کاربردی با بهره‌مندی از ظرفیت‌های اقتصادی موجود در منطقه تاکید کرد. وی خاطرنشان کرد تحقق این امر در سایه توجه ویژه فرماندار این شهرستان میسر خواهد بود.

حمزئی فرماندار شهرستان تاکستان نیز ضمن خیرمقدم به دکتر مقدم و هیات همراه، با بیان اینکه این شهرستان علاوه بر تولید محصول انگور به جهت استقرار صنایع بزرگ از جایگاه ممتازی در کشور برخوردار است، ابراز امیدواری کرد با ورود عالمانه دانشگاه جامع علمی کاربردی، توسعه علمی و مهارت‌آموزی در این شهرستان رشدی دوچندان یافته و در جهت تحقق شعار سال گام‌های موثری برداریم. وی تاکید کرد: فرمانداری تاکستان با در اختیار گذاشتن اطلاعات آماری و برنامه توسعه شهرستان و همچنین تسهیل در برقراری ارتباط با بخش خصوصی توانمند و علاقمند به ایجاد مرکز آموزش علمی کاربردی، با دانشگاه جامع همکاری خواهد داشت.