دکتر دوسرانیان مقدم سرپرست دانشگاه در جریان سفر به شهرستان تاکستان، با آیت‌الله اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان دیدار کرد.

دکتر دوسرانیان مقدم سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در جریان سفر به شهرستان تاکستان با آیت‌الله اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، در این دیدار که روز دوشنبه ۲۵ مهرماه در دفتر امام جمعه شهر تاکستان صورت گرفت، آیت الله اسلامی در تبیین جایگاه رفیع علم و دانش در روایات و احادیث پیامبر گرامی اسلام و ائمه اطهار (ع)، اظهار داشت: همه واجبات دین اسلام مقید به شرایط و قوانینی است به جز کسب علم که در آن هیچ محدودیتی وجود نداشته و در هر حال و شرایطی بر همه مومنان تکلیف است.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وقایع اخیر با تاکید بر اهمیت جهاد تبیین در شرایط کنونی جامعه، افزود: یکی از اقدامات دشمنان ایران و انقلاب، قلب واقعیات‌ و حقایق می‌باشد و هدف آن‌ها نیز ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه به خصوص در میان جوانان ما به عنوان آینده‌سازان کشور است. آیت‌الله اسلامی راه مقابله با این تهدید دشمن را حضور عالمانه دانشگاهیان در جهاد تبیین دانست و افزود: بیان واقعیات تاریخی و تشریح دستاوردهای بزرگی که در طول بیش از ۴۰ سال کسب شده است، ضمن خنثی کردن مکر دشمن، انگیزه، امید و روحیه استقلال خواهی جوانان را ارتقا می‌دهد.

دکتر مقدم سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین نیز در ابتدای این دیدار، ضمن تشریح اهداف دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره جدید مدیریتی، اشتغال را یکی از معضلات کنونی کشور برشمرد و اظهار داشت: با توجه به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری انتخاب شده است، تقاضای ما از روحانیان معزز به خصوص ائمه جمعه استان این است که بیش از گذشته تریبون مساجد و نماز جمعه را به تبیین اهمیت آموزش مهارتی در ایجاد فرصت‌های بهتر شغلی و نقش دانشگاه‌های نسل سوم به خصوص دانشگاه جامع علمی کاربردی در تحقق این امر مهم اختصاص دهند.