در این مراسم حجت‌الاسلام حمید محمودی به عنوان رابط جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان قزوین معرفی شد.

مراسم معارفه رابط جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان قزوین با حضور دکتر دوسرانیان مقدم سرپرست دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان، حجت‌الاسلام والمسلمین رضایی معاون امور استان‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی، روسای مراکز آموزشی و کارکنان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین؛ در این مراسم که روز دوشنبه دوم آبان‌ماه برگزار شد، دکتر مقدم سرپرست دانشگاه ضمن خیرمقدم به میهمانان ویژه و مدعوین این مراسم، معرفی رابط استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه را در تقویت فعالیت‌های فرهنگی بسیار موثر دانست و ابراز امیدواری کرد دامنه این فعالیت‌ها در مراکز آموزش علمی کاربردی استان گسترش یابد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان نیز با بیان اینکه هدایت، حمایت و نظارت، سه رکن اصلی فعالیت‌های این نهاد است، اظهار داشت: همانطور که حیات مادی جامعه نیازمند متخصصان حوزه علوم تجربی و ریاضی است، رشد معنوی جامعه نیز که با مکتب اهل بیت (ع) حاصل خواهد شد، نیازمند متخصصانی آگاه به این معارف و عالمانی فرهیخته است. وی تاکید کرد که به برکت خون شهدا و تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری مجموعه نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در این امر پیشگام است.

در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین رضایی معاون امور استان‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در سخنانی با اشاره به اینکه امروز رابط این نهاد در کلیه واحدهای استانی دانشگاه مستقر شده است، یکی از وظایف مهم این رابطان را تعامل مستمر و صمیمانه با دانشجویان عنوان کرد و افزود: کرسی‌های آزاداندیشی که میراث ائمه اطهار (ع) به خصوص امام هشتم شیعیان است در انتقال معارف ارزشمند و ترویج فرهنگ گفتمان بسیار راهگشاست لذا برگزاری این کرسی‌ها از برنامه‌های جدی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع بوده که در نیمسال تحصیلی جاری در سطح مراکز آموزشی اجرا خواهد شد.

در خاتمه این مراسم، پس از قرائت حکمی که به امضای حجت الاسلام و المسلمین دکتر نصیری فرد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی رسیده است، حجت‌الاسلام حمید محمودی به عنوان رابط جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در استان قزوین معرفی شد.