به گزارش خبرنگار استان‌ها پایگاه خبری دوم آذر، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام در بیانیه‌ای که در نمازجمعه قرائت و توسط مردم حاضر امضا شد نسبت به وقایع اخیر و حادثه تروریستی حرم شاهچراغ واکنش نشان داد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله أمواتا بل أحیاء عند ربهم یرزقون (۱۶۹) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند ما نمردیم حرم، جای حرامی بشود.

این حرکت تروریستی که در حرم احمد ابن موسی، حضرت شاهچراغ (ع) توسط گروه‌های تروریستی با تلاش برای ناامن کردن کشور عزیزمان و دلسرد کردن مردم به این کشور صورت گرفت؛ توسط ما دانشجویان جان برکف بسیجی به شدت محکوم میشود. به گروه‌های تروریستی که مسببان و عاملان این اتفاق بودند اعلام میکنیم که ما دختران و پسران این سرزمین تا آخرین قطره خونمان از این خاک و این آرمان‌ها دفاع میکنیم.

ما به نشانه اقتدا به خمینی کبیرمان اعلام میکنیم: بکشید مارا، ملت ما بیدار‌تر میشود؛ و به اغتشاش گران و زود باوران و همچنین غرب پرستان داخلی اعلام میکنیم که آن‌ها هم در این جنایت تروریستی بزرگ و ناامنی در سومین حرم امن اهل بیت (ع) در ایران، مقصرند و باید در انتظار مجازاتی عظیم باشند.

ما جوانان دانشجو؛ بیدار‌تر از همیشه، برای پیشرفت همه جانبه‌ی کشور تلاش میکنیم و همچنین تلاش‌های بدون خستگی برای روشنگری و تبیین مواضع انقلاب عزیزمان را همیشه ادامه خواهیم داد. دشمنان ما بدانند که با کشتن ما، نه تنها قدرتمان را تضعیف نمیکنند بلکه آن‌ها با دست خودشان نقاب‌های پوشالی خود را کنار زده و حتی متحدان فریب خورده آنان چهره واقعیشان را خواهند شناخت.

دنیا بداند؛ عَلَم این انقلاب به زودی به دست صاحب اصلی خود خواهد رسید و تا آن زمان، این؛ ما جوانان هستیم که با تکیه بر قدرت‌های داخلی و علم به همراه عملمان نمیگذاریم خون شهدای بی گناه و این کودکان کشته شده پایمال شود و ندای وجودمان بای ذنب قتلت است. در طول تاریخ حریم حرم‌های الهی مکان‌های امن و پناهگاه برای مردم خسته و درمانده بوده است، و هرگاه مورد تهاجم قرار گرفته اند؛ سخت محکوم وپاسخ داده شده اند.

به نیابت از تمام دختران و زنان سرزمینم اعلام میکنم؛ دشمنان بدانند، که ما لشکر پر قدرت و عفیف این انقلاب که هم خودمان همیشه در صحنه بوده ایم وهم از بدو تاریخ مردانی از دامان ما در صف اول جانفشانی بوده اند و حالا این ندای ماست که بلند‌تر از همیشه از آن خبر میدهد که هیچ جرم و جنایت و فتنه انگیزی نمیتواند کانون گرم خانواده‌های ما، عفت و حیا و عشق به وطنمان را از ما بگیرد.

زن، زندگی، شهادت؛ و این بار بلند‌تر از پیش فریاد میزنیم:
مرگ بر آمریکا
مرگ بر انگلیس
و مرگ بر منافق

ومن الله التوفیق

پاییز ۱۴۰۱

ما جوانان دانشجو بیدارتر از همیشه برای پیشرفت همه جانبه‌ی کشور تلاش می‌کنیم