به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، در راستای توسعه همکاری‌ها و تعامل مطلوب فدراسیون کبدی با فدراسیون دانشگاهی جلسه‌ای بین روسای فدراسیون‌های کبدی و دانشگاهی در محل این فدراسیون برگزار شد؛ بنابراین گزارش در این دیدار که با حضور خواجوی دبیر کل فدراسیون و فرهمند دبیر فدراسیون کبدی برگزار شد در راستای بررسی پتانسیل‌های موجود جهت همکاری مشترک بین دو فدراسیون و توسعه و گسترش ورزش کبدی در دانشگاه‌ها و استان‌ها بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست بشیریان گفت: با توجه به پتانسیل خوب دانشگاه‌ها و هیات‌های استانی و داشتن مجموعه‌های ورزشی متنوع و نیروی کاربلد و متخصص متوانیم همکاری خوبی در کلیه زمینه‌ها اعم از برگزاری مسابقات، کلاس‌های داوری و مربیگری با همکاری دو فدراسیون برگزار کنیم.

در ادامه اورسجی گفت: ما امادگی داریم با توجه به علاقه مندی جوانان به این رشته و دانشجو بودن اکثر ورزشکاران رشته کبدی این زمینه فراهم هست تا مسابقات دانشگاهی با همکاری دوفدراسیون را برگزار کنیم.

در این نشت مقرر شد یک نفر به هماهنگی دو فدراسیون به عنوان مسئول انجمن کبدی دانشگاه‌ها معرفی شود و کارگاه آموزشی برگزاری مسابقات ویژه کارشناسان و مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های کشور برگزار شود.

همچنین در پایان مققر شد تفاهم نامه همکاری میان دو فدراسیون به امضاء برسد.