در اولین نمایشگاه تخصصی دانش‌بنیان‌سازی تولید، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در کنار ۶۰ شرکت دانش‌بنیان از ۹ استان کشور به ارائه دستاوردهای فناورانه خود پرداخته است.

در اولین نمایشگاه تخصصی دانش‌بنیان‌سازی تولید که با هدف حل نیازهای فناورانه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان قزوین برپا شده است، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در کنار ۶۰ شرکت دانش‌بنیان از ۹ استان کشور به ارائه دستاوردهای فناورانه خود پرداخته است.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، در مراسم افتتاح این نمایشگاه که روز دوشنبه ۱۶ آبان‌ماه برگزار شد، دکتر پیله‌فروش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین این نمایشگاه را فرصتی مناسب برای بروز استعدادهای علمی و پژوهشی مخترعان و فناوران و سبب ارزآوری به کشور دانست و گفت: نمایشگاه دانش‌بنیان سازی تولید در استان باید به یک رویداد دائمی و مستمر تبدیل شود. وی تاکید کرد بهتر است متولی این امر یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان باشد و با تسلط بر موضوع و دانش اقتصادی این رویداد را پیش ببرد.

گفتنی است نمایشگاه دانش‌بنیان سازی به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین از تاریخ ۱۶ لغایت ۱۹ آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ میزبان علاقه‌مندان، سرمایه‌گذاران بخش صنایع است. از ویژگی‌های این نمایشگاه می‌توان به دعوت از بازار هدف مشارکت‌کنندگان، حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش‌بنیان، ارائه بسته‌های تبلیغاتی ویژه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌های تخصصی با برترین‌ مشاورین کشور اشاره کرد.