همزمان با گرامی داشت هفته قرآن و عترت (ع)، فرآیند ثبت نام دانشجویان برای شرکت در بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، همزمان با گرامی داشت هفته قرآن و عترت علیهم السلام، فرآیند ثبت نام دانشجویان برای شرکت در بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآن و عترت با حضور کارکنان حوزه فرهنگی در کلاس های دانشکده های این دانشگاه شروع و با استقبال بسیار خوب دانشجویان مواجه شد.
گفتنی است؛ این مسابقات در سه بخش، کتبی، شامل ۷ رشته برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند در یکی از رشته های مورد علاقه خود ثبت نام کنند. در بخش شفاهی نیز که شامل رشته های قرائت قرآن به روش تحقیق، ترتیل خوانی قرآن و حفظ  کل سوره های قرآن و یا بخش هایی از آن است؛ علاقمندان می توانند در یکی از این رشته ها شرکت کرده و به رقابت بپردازند.
شایان ذکر است؛ هم چنین دانشجویان می توانند در جشنواره هنر و ادبیات دینی با موضوعات مختلف نیز در یکی از رشته های مورد نظر خود شرکت کرده و از جوایز نقدی و امتیازات دیگر این دوره از مسابقات بهره مند شوند.
لازم به ذکر است؛ دانشجویان می توانند برای ثبت نام در بخش کتبی و دریافت منابع آزمون و دانلود موضوعات به آدرسwww.qmobin.ir مراجعه کرده و  برای ثبت نام در بخش شفاهی قرآن، هنر و ادبیات دینی به حوزه فرهنگی دانشگاه واقع در ضلع غربی مسجد امام رضا (ع) ، طبقه اول  قسمت کارشناس قرآن و عترت مراجعه کنند.
قابل ذکر است؛ مهلت ثبت نام برای شرکت در بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآن و عترت تا دهم آذر ۱۴۰۱ اعلام شده است.