در سفر هیات رئیسه دانشگاه پیام نور به استان همدان صورت گرفت؛

 دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان با دکتر تقی‌زاده ریاست دانشگاه پیام‌نور کشور دیدار کرد.
 به گزارش روابط عمومی، دکتر تقی‌زاده رئیس دانشگاه پیام‌نور کشور در سفر خود به همدان با حضور در دفتر دکتر علیرضا قاسمی‌ فرزاد استاندار همدان، با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
دکتر قاسمی فرزاد دانشگاه پیام نور را مولود انقلاب دانست و گفت: این دانشگاه از قبل از انقلاب با عنوان دانشگاه آزاد ایران فعالیت محدود خود را آغاز کرد ولی بعد از انقلاب این دانشگاه مورد اقبال و استقبال مردم به ویژه شاغلین قرار گرفت.
وی این دانشگاه را در رتبه بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: باعث خرسندی است که تعداد بالایی از دانشجویان استان همدان دانشجوی دانشگاه پیام نورهستند.
رئیس دانشگاه پیام نور نیز در این دیدار،  استان همدان را سرزمین مفاخر دانست و گفت: دانشگاه پیام نوربزرگ ترین دانشگاه دولتی و دارای گستره ملی است .
دکتر تقی زاده با اشاره به شعار سال مهم ترین اولویت دانشگاه پیام نور را راه اندازی شرکت های دانش بنیان دانست و گفت: دانشگاه پیام نور استان همدان دارای ظرفیت های ویژه ای در این زمینه است و می تواند رشته های مورد نیاز استان و جامعه را نیز راه اندازی کند.
وی بومی پذیری، عدم الزام برای حضور در کلاس، منابع درسی، آزمون های الکترونیکی، هاب بین المللی و سطح سواد دانش آموختگان دانشگاه پیام نور را از ویژگی های منحصر به فرد دانشگاه پیام نور و مورد اقبال دانست.
وی تصریح کرد: اساتید، کارمندان اداری و دانشجویان دانشگاه پیام نور افرادی متعهد و مومن هستند و تاکنون این دانشگاه با کمترین چالش ها و آسیب های اجتماعی روبه رو بوده است.
دکتر تقی زاده گفت: خط مشی فکری و هدف گذاری مجموعه دانشگاه پیام نور در راستای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت است و تمام تلاش این مجموعه ارائه خدمات مناسب آموزشی در شان و مقام نظام جمهوری اسلامی و دانشجویان، تربیت و پرورش نسل جوان و آینده ساز و بسترسازی برای اشتغال و مهارت آموزشی دانشجویان است