به گزارش گروه استان‌ها پایگاه خبری دوم آذر، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین در پی محکومیت شهادت تعدادی از هموطنان در شهر‌های ایذه و اصفهان بیانیه‌ای منتشر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذینَ آمَنُوا یقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ الَّذینَ کَفَرُوا یقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ الطَّاغُوتِ فَقاتِلُوا أَوْلِیاءَ الشَّیطانِ إِنَّ کَیدَ الشَّیطانِ کانَ ضَعیفاً (نساء/۷۶)

کسانى که ایمان آورده‌اند، در راه خدا کارزار مى‌کنند؛ و کسانى که کافر شده‌اند، در راه طاغوت مى‌جنگند. پس با یاران شیطان بجنگید که نیرنگ شیطان [در نهایت]ضعیف است.

با نهایت تاسف و تاثر شاهد حملات تروریستی داعش صفتان در شهر‌های ایذه و اصفهان بودیم. خطِ این جریان پلید را می‌بایست در امتداد سیاست‌های مردم و کودک کُش رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایتکار دانست.

رسانه‌های به ظاهر و لجن پراکن ضدایرانی در خارج از کشور تا توانستند بر طبل پروژه کشته سازی کوبیدند و پس از وقوع حادثه خود را بری کرده و نظام را متهم به قتل کردند. لعنت خدا بر هر دروغگوی بی هویتی!

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین، ضمن محکومیت هرگونه اغتشاشات، هتاکی‌ها و شهادت تعدادی از هموطنان عزیزمان و نیرو‌های خدوم انتظامی و بسیجی از قوه عدلیه کشور تقاضا دارد؛ ضمن برخورد بازدارنده با عاملان این جنایت کور، آنان را در مقتل هموطنان عزیزمان قصاص نماید.

والعاقبه للمتقین