رئیس نهاد رهبری در دانشگاهها شهادت دو دانشجوی بسیجی در مشهد را تسلیت گفت

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، به نقل از نهاد رهبری در دانشگاهها،رئیس نهاد رهبری در دانشگاهها با صدور پیامی شهادت دو دانشجوی بسیجی در مشهد را تسلیت گفت که متن کامل پیام به شرح زیر است: بار دیگر بهترین فرزندان این آب و خاک برای صیانت از کیان ایران عزیز و دفاع از امنیت مردم در خون خود تپیدند. بار دیگر دانشگاه خون داد تا درخت تناور انقلاب اسلامی تنومندتر شود، شهادت دو دانشجوی عزیز عضو بسیج دانشجویی در مشهد مقدس در کنار شهدای ایذه و اصفهان به دست سفاک‌های رجویست، یادآور جانفشانی بسیجی‌های جان‌برکف انقلاب و اثبات‌کننده‌ی این مدعا بود که جوانان این روزگار علی‌رغم همه‌ی هجمه‌ها، از نسل رجب‌بیگی‌ها و وزوایی‌ها و متوسلیان‌ها هستند.

کربلایی شدن حسین زینال زاده و دانیال رضا زاده را در مرحله‌ی نخست به خانواده‌ی این شهیدان، سپس به جامعه‌ی جوانان مومن و انقلابی مشهد و البته به همسنگرانشان در بسیج دانشجویی و جامعه‌ی دانشگاهی تبریک و تسلیت گفته و از همه‌ی دستگاه‌های مسئول امنیتی و قضایی خواهانم با رسیدگی فوری و قاطع مرهمی بر این داغ بزرگ باشند.

نباید فراموش کنیم حال که فتنه‌ی نظام سلطه با عنوان پوششی اعتراض جواب نداده و رویکرد دشمن ترور‌های کور و آشوب سخت است، مطالبه‌ی جامعه از نهاد‌های نهاد‌های مسئول امنیت نیز پایان مماشات و برخورد سخت با قاتلان و تروریست‌های سازمان یافته است.