معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان خبر داد

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، اردوان ارژنگ معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: پس از پایان مهلت ثبت‌نام در این جشنواره در مجموع تعداد ۵۳۳ نفر در پنج گروه آموزشی علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم کشاورزی و دامپزشکی، علوم پایه و هنر ثبت نام نهایی شده‌اند که بعد از مرحله داوری در دانشگاه، برگزیدگان دانشگاهی به مرحله داوری کشوری وارد خواهند شد.

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در خصوص مقاطع دانشجویان ثبت‌نام کننده، گفت: ۱۷۸ نفر در مقطع کارشناسی پیوسته، چهار نفر در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته، ۷۸ نفر در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته، ۲۶۷ نفر در مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته، یک نفر در مقطع دکتری حرفه‌ای و پنج نفر در مقطع دکتری تخصصی پیوسته ثبت نهایی شده‌اند.

ارژنگ تصریح کرد: این درخواست‌ها بر مبنای ۵ گروه آموزشی «کشاورزی و دامپزشکی ۷۶ نفر، علوم انسانی ۲۳۰ نفر، علوم پایه ۷۲ نفر، فنی و مهندسی۱۳۳ نفر و هنر ۲۲ نفر» ثبت نهایی شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تمامی دانشجویان متقاضی دانشگاه‌های دولتی، غیرانتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاه‌های پیام‌نور، آزاد اسلامی و فرهنگیان می‌توانستند در این جشنواره شرکت کنند. با هماهنگی‌های به عمل آمده مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.