طی حکمی از سوی دکتر سیدعلی قاسم‌زاده، رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)، دکتر عباس صادقی، عضو هیأت علمی دانشگاه به سمت «سرپرست دانشکده­ علوم اجتماعی» دانشگاه منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

با احترام، نظر به مراتب تدیّن، تعهد، کاردانی و تجارب اجرایی ارزنده جناب­عالی و به منظور تحقق هرچه بیشتر اهداف متعالی دانشگاه در اجرای ماده­ (۶) آیین نامه­ جامع مدیریت دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری، به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشکده علوم اجتماعی» برگزیده و منصوب می ­شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، اهتمام و ابتکار مؤثر خویش و همگرایی و هم افزایی نیروها و بهره ­مندی از همه ظرفیت­ های همکاران و صاحب نظران در ایجاد تحول در حوزه علوم اجتماعی و انسانی و در نتیجه پیشبرد اهداف و ارتقای جایگاه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشکده در دانشگاه موفّق و مؤید باشید.

همچنین طی نامه‌ای از سوی رئیس دانشگاه، از زحمات دکتر مرتضی انوشه در دوران تصدی ریاست دانشکده علوم اجتماعی، تشکر و قدردانی شد.

گفتنی است طی مراسمی با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه از زحمات دکتر انوشه قدردانی و دکتر عباس صادقی به عنوان سرپرست جدید دانشکده علوم اجتماعی معرفی شد.