در آیین رونمایی از ۷ عنوان کتاب جهاد دانشگاهی امیرکبیر مطرح شد

ضرورت پرداختن انتشارات جهاد دانشگاهی به تولید محتوا در حوزه علوم انسانی

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، به نقل از صنعتی امیرکبیر، سید علی محمدپور از برگزاری آیین رونمایی از ۷ عنوان کتاب جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با حضور حامد علی اکبرزاده، رئیس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی امیرکبیر و مهندس ریحانه میرخانی، رئیس جهاد دانشگاهی امیرکبیر، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر گفت: در این رونمایی ۷ عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف فنی – مهندسی با حضور مولفین آن‌ها رونمایی گردید. کتاب «مربی گری عملکردی برای پروژه‌های پیچیده، تأثیر بر رفتار و توانمندسازی تغییر» ترجمه آقای علی کاتبی و خانم حمیده باصری باغ سیاه در موضوع مدیریت، کتاب «پروژه طراحی مهندسی شیمی با رویکرد مطالعه موردی» ترجمه عبدالعزیز ادریسی در رشته مهندسی شیمی، کتاب «برنامه نویسی به زبان R، برای مهندسین برنامه ریزی حمل و نقل» تألیف آقایان آرش رساء ایزدی و سید احسان ابریشمی در حوزه مهندسی ترافیک و حمل و نقل، کتاب «افزارههای اپتوالکترونیکی نیمه رسانا: مقدمه‌ای بر فیزیک و شبیه سازی» تألیف خانمها زهرا دانش کفترودی، لیلا آرمال و آقای ابوالفضل مازندرانی در حوزه مهندسی هسته ای، کتاب «گنجینه‌های فرهنگی در گذرگاه پوشش ها» تألیف آقای رضا امینی و خانم پونه کاردر، کتاب «پردازش و تجسم داده‌های سامانه‌های زمین با استفاده از MATLAB» تألیف آقایان علیرضا نیکبخت شهبازی، علیرضا زمانی نوری، یاسر قندهاری و قاسم هاحسانی متین در زمینه¬ی داده کاوی در حوزه‌های عمران و زمین شناسی و کتاب «اثرات زیست محیطی معدن و فرآوری مواد معدنی استراتژی‌های مدیریت، نظارت و حسابرسی» تألیف آقایان عبدا.. سمیعی بیرق و محمد مشکینی، کتاب هتای حاضر در این مراسم رونمایی بود.

محمدپور در پایان ضمن اشاره به حضور رئیس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در این مراسم خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم علی اکبرزاده رئیس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نقش موثر جهاد دانشگاهی در صنعت نشر کشور پرداخت و مجموع چاپ کتب در واحد‌های جهاد دانشگاهی فعال در سراسر کشور در حوزه نشر دانشگاهی را بی نظیر خواند.

وی همچنین به اهمیت موضوع تولید علم و محتوای مکتوب در حوزه علوم انسانی پرداخت که می‌تواند بازخورد‌های موثری را در سطح جامعه و نخبگان ایفا نماید.

علاقمندان جهت تهیه کتب مذکور و دیگر کتب این انتشارات می‌توانند به فروشگاه جهاد دانشگاهی امیرکبیر واقع در جنب درب حافظ دانشگاه صنعتی امیرکبیر مراجعه نمایند یا به سایت ۱۶book.ir مراجعه نمایند.