پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت هفته بسیج؛

در متن پیام رئیس دانشگاه پیام نور آمده است:
بسیج نماد اقتدار ملی، بصیرت، آگاهی، اخلاص و ایثار در  کشور است. این نیروهای ارزشمند و خدوم که روزگاری با لباس رزم به دفاع جانانه و قهرمانانه از خاک میهن عزیز ایران اسلامی در برابر دشمن بعثی صدام پرداختند و با دلاوری و شجاعتی مثال زدنی برگ زرینی را در تاریخ مقاومت این سرزمین رقم زدند؛ امروز هم با همان انگیزه و ایمان درونی در آوردگاه جنگ فرهنگی و روانی دشمن، کمر همت بسته اند و به سهم خود نقش آفرینی موثری در دفاع و پایداری کشور در طول تاریخ چهار دهه ای انقلاب شکوهمند اسلامی ایفا کرده اند.
بسیج ضامن دوام، بقا و سلامت جامعه است. نقشِ بی بدیلِ اقتدار و همت بسیجیان عزیز در طول هشت سال جنگ تحمیلی که سرافرازانه از میهن اسلامی در برابر متجاوزان دفاع کرده و با تداوم این مسیر ، انقلاب را از گزند بدخواهان در امان نگه داشته اند بر کسی پوشیده نیست .
امروز نیز اساتید،کارکنان و دانشجویان بسیجی با بهره گیری از نهضت روشنگری و جهاد تبیین، در برهه ای که کشور با هجمه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی روبه روست، نقش بسیار موثری در آگاه سازی مردم، حفظ ارزش ها و آرمان های شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین ترویج آن در عرصه های ملی و بین المللی دارند.
بسیجیان فرهیخته دانشگاهی در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی، همواره ضمن کسب موفقیت های علمیِ ملی و بین المللی، بهترین الگو برای حفظ ارزش ها و آرمانهای این انقلاب بوده اند و امید که در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی و در جهت اعتلای بیشتر کشور عزیزمان ایران گام های موثری بردارند.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ و فرهیخته دانشگاهیان پیام نور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، بسیجیان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و میراث ماندگار امام (ره) تحت فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، پنجم آذر روز تشکیل بسیج را تبریک عرض نموده و از خداوند منان، سربلندی همه خدمتگزاران صدیق نظام را که در راه ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی اهتمام می ورزند، آرزومندم.