به گزارش گروه فناوری پایگاه خبری دوم آذر، تلویزیون‌های شرکت ال‌جی به وضوح بالا شهرت دارند. این شرکت جدیدترین تلویزیون‌های خود را به نام نانوسل (NanoCell) به بازار عرضه کرده است که وضوح ۸ K را برای بیننده به ارمغان می‌آورد. این تلویزیون‌ها استاندارد جدید از رنگ‌های خالص را با فناوری نانو عرضه می‌کند.

این تلویزیون‌ها نوع محتوا را به‌ صورت خودکار تشخیص داده و با فناوری نانوسل اقدام به ارائه رنگ‌های واقعی و طبیعی می‌کند. فناوری نانورنگ در تلویزیون جدید شرکت الجی به بیننده این امکان را می‌دهد که رنگ‌های خالص و واقعی را با کنتراست برجسته مطابق با استاندارد‌های ۸ K مشاهده کنند.

فناوری نانوتک (NanoTech) به‌ صورت خودکار تصاویر و صدا را متناسب با نیاز‌های مشتریان تنظیم می‌کند و با کمک فناوری هوش مصنوعی تصویر و صدا را بهینه می‌کند. اتصال نانو (nano Connection) دارای سرگرمی‌های بسیار با بهترین جزئیات است که با تلفن همراه ارتباط ایجاد کرده و می‌تواند نقش اینترنت اشیاء را در خانه ایفا کند.

این تلویزیون‌ها از رفتار بینننده مجموعه‌ای از قوانین را فرا می‌گیرد و از روی این قوانین است که بهترین تجربه را ارائه می‌دهد. تلویزیون‌های جدید الجی از شما یاد می‌گیرند که چه تصاویر و صدا و محیطی برای کاربر مورد پسند است و در نهایت آن‌ها را فرا می‌گیرد چرا که توانایی درک تجربه مشاهده مشتری را دارد.

تلویزیون‌های هوشمند جدید ال‌جی از طریق فرمان‌های صوتی دستورات را اجرا می‌کنند و در واقع دکمه فرمان صوتی روی ریموت کنترل تلویزیون راحتی بیشتری را برای کاربر فراهم می‌کند.

فناوری نانوسل در این تلویزیون برای ارائه رنگ‌های واقعی و طبیعی، رنگ‌ها را خالص‌سازی می‌کند. ذرات نانومتری به‌عنوان ذرات تولیدکننده رنگ عمل می‌کند که روی سلول‌های LCD قرار می‌گیرند تا رنگ‌های ناخالص را بهبود داده و به رنگ دقیق تبدیل کنند.

این تلویزیون‌ها نمایی واضح‌تر از صحنه‌های تاریک ارائه می‌دهد چرا که در آن‌ها از فناوری آرایه کامل کم‌نور استفاده شده که کنتراست را به بیشینه مقدار خود می‌رساند.